Μονοκατοικία στο Κορωπί

  • €340,000
  • €2,138/τ.μ
Αθήνα - Ανατολικά Προάστια, Κορωπί
Πώληση
Μονοκατοικία στο Κορωπί
Αθήνα - Ανατολικά Προάστια, Κορωπί
  • €340,000
  • €2,138/τ.μ

Περιγραφή

Μονοκατοικία συνολικής επιφάνειας 159 τ.μ., σε οικόπεδο 290 τ.μ., κατασκευής 1998, που συνδυάζει λειτουργικότητα και άνεση σε μία εξαιρετικά προνομιακή τοποθεσία κοντά στο κέντρο και την αγορά του Κορωπίου.

Το ακίνητο διαθέτει ευρύχωρο και φωτεινό σαλόνι, διαμορφωμένο χώρο τραπεζαρίας και γραφείου, καθώς και ημιανεξάρτητη κουζίνα που εξυπηρετεί άριστα τις καθημερινές ανάγκες. Περιλαμβάνει 3 υπνοδωμάτια, 1 πλήρες μπάνιο και ένα επιπλέον WC, προσφέροντας ιδανική κατανομή χώρων για οικογένεια.

Ακόμα διαθέτει μεγάλες περιμετρικές βεράντες, ενώ οι τέντες προσφέρουν σκίαση και προστασία. Το ακίνητο είναι εξοπλισμένο με πόρτα ασφαλείας και σύστημα συναγερμού, κουφώματα αλουμινίου και αυτόνομη θέρμανση, εξασφαλίζοντας άνεση και ασφάλεια καθ’ όλη τη διάρκεια του έτους.

Επιπλέον, διαθέτει αποθήκη 15 τ.μ. και σημαντικό υπόλοιπο δόμησης 90 τ.μ., δίνοντας προοπτικές μελλοντικής επέκτασης ή αξιοποίησης.

Μία εξαιρετική επιλογή κατοικίας που συνδυάζει ποιότητα κατασκευής, πρακτικότητα και προνομιακή τοποθεσία.

Λεπτομέρειες

  • Μέγεθος Ακινήτου: 159 τ.μ.
  • Οικόπεδο: 290 τ.μ.
  • Υπνοδωμάτια: 3
  • Μπάνιο: 1
  • Έτος Κατασκευής: 1998
  • Όροφος: Ισόγειο
  • Απόσταση απο την αγορά (μ): 160
  • Περιοχή Αθήνα - Ανατολικά Προάστια
  • Δήμος Κορωπί

Βασικά Χαρακτηριστικά

Κωδικός Ακινήτου: 000116343
  • Μονοκατοικία
  • Τύπος Ακινήτου
  • Ισόγειο
  • Όροφος
  • 159
  • τ.μ.
  • 290
  • Lot τ.μ.
  • 3
  • Υπνοδωμάτια