Ανακαινισμένο Διαμέρισμα | Παλαιό Φάληρο

  • €360,000
  • €6,000/τ.μ
Αθήνα - Νότια Προάστια, Παλαιό Φάληρο
Πώληση
Ανακαινισμένο Διαμέρισμα | Παλαιό Φάληρο
Αθήνα - Νότια Προάστια, Παλαιό Φάληρο
  • €360,000
  • €6,000/τ.μ

Περιγραφή

Πλήρως ανακαινισμένο και επιπλωμένο διαμέρισμα 60 τ.μ., 2ου ορόφου, στο Παλαιό Φάληρο, κατασκευής 1999, με σύγχρονο minimal σχεδιασμό και ιδιαίτερη αισθητική. Το ακίνητο διαθέτει φωτεινό σαλόνι με άμεση πρόσβαση σε μεγάλη βεράντα, ενιαία μοντέρνα κουζίνα πλήρως εξοπλισμένη με ηλεκτρικές συσκευές, 2 υπνοδωμάτια και 1 κομψό μπάνιο.

Είναι εξοπλισμένο με πόρτα ασφαλείας, ενεργειακά κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια και σίτες, αυτόνομη θέρμανση και κλιματισμό σε όλους τους χώρους, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα καθ’ όλη τη διάρκεια του έτους. Επιπλέον, διαθέτει θέση στάθμευσης σε πυλωτή και αποθήκη 13 τ.μ.

Βρίσκεται σε εξαιρετικό σημείο, μόλις 750 μέτρα από στάση τραμ και σε πολύ κοντινή απόσταση από την τοπική αγορά, συνδυάζοντας άμεσα την ποιότητα διαβίωσης με την εύκολη πρόσβαση σε μετακινήσεις και καθημερινές ανάγκες.

Λεπτομέρειες

  • Μέγεθος Ακινήτου: 60 τ.μ.
  • Υπνοδωμάτια: 2
  • Μπάνιο: 1
  • Γκαράζ: 1
  • Έτος Κατασκευής: 1999
  • Όροφος: 2ος
  • Απόσταση απο την παραλία (μ): 1100
  • Περιοχή Αθήνα - Νότια Προάστια
  • Δήμος Παλαιό Φάληρο

Βασικά Χαρακτηριστικά

Κωδικός Ακινήτου: 000119141
  • Διαμέρισμα
  • Τύπος Ακινήτου
  • 2ος
  • Όροφος
  • 60
  • τ.μ.
  • 2
  • Υπνοδωμάτια
  • 1
  • Μπάνιο

Σύγκριση
HBRE Office 001
  • HBRE Office 001